Camino del Norte – Irun kuni Santander ja Camino Francés – Burgosest Santiagoni

Lisaks Eesti matkadele tahsin midagi tõsisemat proovida. Kusagilt sattusin Hispaania rännuteede info peale, mis hakkas huvitama. Valisin välja Camino del Norte – tundus põnevam kui Camino Frances. Lennupiletid said 2017. aasta oktoobris ära ostetud ning hakkasin vaikselt ettevalmistusi tegema. Odavad lennupiletid: Lennupiletid

Allpool olevate päevateekondade lehtedel olevad vahemaad on koos päevaste ja õhtuste jalutuskäikudega, sest need on aktiivsusmonitor Polar päevateekonnad.

Allpool olevate päevateekondade lehtede vahel navigeerimine erineb tavapärasest. Järgmisele lehele saab vasakule ja eelmisele lehele paremale navigeerides. See on Camono de Santiago lehtede puhul tavaks. Seda seepärast, et üldjuhul liigutakse Santiago suunas, seega läände.

Ilmaprognoos lubas jätkuvalt vihma ja jahedat ilma. Sooja pesu kaasas ei olnud ning kartsin, et Nortel jätkates võin oma vasakule jalale ja parema jala põlvele liiga teha. Koju veel minna ei tahtnud, seega otsustasin jätkata Camino Frances’iga alates Burgosest.

See oligi minu Camino teekond 2018 aastal.

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *