Camino 2018

Hommikul nägin, et mõni pilgrim siiski teekonna hobusel ratsutades läbib. Tegimist oli ühe prantslasega. Rääkis pisut inglise keelt ka. Ütles, et päevateekonnad ca 40 km ja kui internetist otsida, leiab vajalikud öömajad, kus hobusega olla. Tal eriti palju varustust kaasas ei olnud. Vist kasutas kulleriteenust.

Plaan oli küll vaadata, kas saab O’Pedrouzos öömaja, aga vahetult enne seda linna näitasid suunaviidad mäe otsa ja see tee viis O’Pedrouzost kaarega mööda. Otsustasin siis, et küll midagi ikka leiab ja kõndisin edasi. Varsti viis tee kaarega Santiago de Compostella lennuvälja tagant mööda ning jõudis välja Lavacollasse.

Hakkasin ringi vaatama, kus öömaja saaks. Hotelle pidasin veel liiga kalliks, seega jäin öömajale Albergue Lavacollas. Kohti seal jätkus. Meelitasin sinna albergi ööbima 2 seltskonda, kui lähedases hotelli restoranis söömas käisin. Peale lõunasööki õlut juues kohtasin noorpaari Lõuna Aafrika Vabariigist. Neid olin mingi aja eest kusagil teel kohanud ja siis nad rääkisid, et kavas Santiago de Compostellas abielluda. Nalja pärast nad ütlesid, et kui nad ikka koos sinna jõuavad. Jõudsid – seega “Mission completed”!

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *