Camino 2019

Start kell 06:58. Liikumisaeg 5:39:48, liikumiskiirus 11:49/km, summaarne tõus 254 m, kalorid 3004 teekonna aeg 6:14:17. Teekonnast asfalt 47%, pinnastee 53%.

Vaatamata hilisele pidustuste lõppemisele ja pühapäevasele päevale, olid mõned söögikohad juba avatud. Sõin mõnusa hommikusöögi ühes Iiri pubis.

Teel midagi iseäralikku silma ei hakanud peale umbes poolel maal vastutulnud kolmeliikmelise hispaanlastest seltskonna, kes tegid seda Caminot õiges suunas.

Aguraini sisenemisel suur autoterminal, kus oli lisaks Hispaania numbriga autodele päris palju RO numbriga autosid.

Alberg naljakas väike maja staadioni ja spordikompleksi juures. Võti pidi olema spordikompleksis, aga ma ei leidnud ise sissepääsu spordikompleksi üles. Helistasin albergi juures teadetetahvlil olevale numbrile ja mõne aja päerast tulid autoga kaks tädi. Üks neist juhatas mind spordikompleksi sissepääsu juurde – suur kõrge torn, mille pilt oli ka infotahvlil. See torn paistis albergi juurest ära – olin ikka pime küll!

Alberg muidu mõnus, ainult et pesu pidi ruumis sees kuivatama.

Peale neid seiklusi läksin üle tee olevasse baari sööma.

Agurainis pühapäeva möödasaatmine eriti hea mõte ei ole, sest teha polnud eriti midagi. Spordikompleksi ka ei tahtnud minna. Kõik poed olid kinni ja kui õhtust tahtsin sööma minna, selgus, et ainukeses linnas avatud baaris köök ei tööta. Sama koht kus lõunat käisin söömas – siis veel köök töötas.

Sõin siis baari võileibadest tühjaks ja loputasin need õllega alla. Õnneks tuli helge mõte, et ilmselt hommikul ei ole lugu sugugi parem. Ainuke söödav asi tundus olevat seakamarakrõpsud. Ostsin ühe paki kaasa.

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *