Camino 2019

Start kell 06:52. Liikumisaeg 5:45:55, liikumiskiirus 11:34/km, summaarne tõus 275 m, kalorid 3123 teekonna aeg 5:57:36. Teekonnast asfalt 32%, pinnastee 68%.

Hommikul albergi juures baaris hommikusöök ja hüvastijätt iirlastega.

Tee kuni McDonaldsini sama, edasi pööre vasakule ja uued asjad. Industriaali linnast väljumisel ei olnud, aga peale kiirtee alt tunnelist läbiminekut algas üks sirge pisikese tõusuga kuni tuulepargini. Harjumatult üksikuna tundsin ennast, kohtasin paari jalgratturit ja see oli ka kõik.

Tuulepargis läks tee tuulikute vahelt läbi.

Edasi olid tee väga ilusates mägedes kuni kloostrini. Mägironimiseks aga ei läinud. Mägedes nägin lambakarjust. Seega nägingi sellel päeval teel ainult paari jalgratturit ja seda lambakarjust.

Alberg baari juures, kust sain võtme. Kuigi albergis oli ainult 4 kohta, kitsaks ei läinud, sest olin üksi. Baaris pakuti süüa-juua ja lubati ka hommikusööki. Nagu hiljem selgus, see ainult lubaduseks ka jäi.

Pisut enne Monasterio de Rodillat jõudsin välja maantee N-1 ja kiirtee E-5, E-80 lähedusse. Nende saatel sai päris palju päevi jalutatud, sõltuvalt sellest, kumb parasjagu lähemale jäi. Lisaks oli veel ka raudtee.

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *