Camino 2019

65. Päev 04.09.2019 Lavacolla – Barcelona

Kuna AirBaltic lennuk pidi väljuma Barcelonast pärast lõunat kell 17:10, sõitsin metrooga kesklinna, et seal pisut ringi vaadata. Metroost tulin välja Catalunya väljakul ning jalutasin mööda La Rambla tänavat mere äärde välja. Mere ääres ähvardas vihmaga ja kui meie miljoni krooni WC sarnases asutuses vihmavarjus olin, tuli alla üks tõsisem sahmakas vihma. Kui WC-st välja tulin oli suurem sadu õnneks lõppenud ja mõne aja pärast jäi seegi vihmasabin järele.

La Rambla tänava peal on üks söögikoht teise kõrval ja neid on igasuguseid. Otsustasin sööma minna Türgi restorani ja valikut ei kahetse.

Peale lõunasööki sõisin metrooga lennujaama. Pilet lennujaama maksab pisut rohkem kui tavaline pilet ja ilma seda ostmata lennujaamas metroost välja ei saa.

Air Balticu pardal pakutav toit, mis mul varem ära tellitud, oli väga hea – nii see, mida pakuti Barcelonast Riiga lennates kui ka see, mida pakuti Riiast Tallinna lennul. Riiast Tallinna lennul olin vist ainuke reisija, kes sõi.

Lennuk siis Barcelonast Riiga väljumisega kell 17:10 ja saabumisega Riiga kell 21:50. Seal parasjagu ootamist ja kell 23:10 väljumine Tallinna. Tallinnas pidime olema kell 23:59, aga lennuk hilines ca veerand tundi. Nii palju, kui minul Tallinna lennujaamaga kokkupuutumist olnud, ei ole veel ükski lennuk sinna õigeaegselt saabunud.

See siis minu 2019. aasta seikluse lõpp.

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *