Camino 2019

Start kell 7:12. Liikumisaeg 7:02:45, liikumiskiirus 11:16/km, summaarne tõus 692 m, kalorid 3919 teekonna aeg 8:18:45. Teekonnast asfalt 61%, pinnastee 39%.

Hommikusöök albergi juures olevas söögikohas.

Hommikul ähvardas esialgu vihmaga, aga päris sadama ei hakanud. Paar korda tibutas. Jõudsin sakslannale järele ja kuna tema tempo oli minu omast palju aeglasem, möödusin temast.

Teel hästi palju väikesi külakesi hästi kitsaste tänavatega. Üsna tihti tuli ületada kitsarööpmelist raudteed, mis vahelduva eduga tee ääras kulges. Ka varasematel päevadel oli seda raudteed näha olnud. Ühes külas oli kiviaed, mida katsid maalingud. Teises külas post, mille küljes hästi palju suunaviitasid kaugusega kilomeetrites nende kohtadeni.

Kui tee mere äärde välja jõudis, oli palju ilusaid ja pisikesi plaaže.

Enne La Islat ametlikust teest erinev ilus mägimatk – karjamaa ja sile rada laugele mäele, aga lõpus parajalt järsk laskumine.

La Islas sõin lõunat ja matkasin edasi Colungasse, kus jäin öömajale – Hostal El Meson. Maksis 25 eurot ja sain toa number 13. Ei ole meeles, mitmes voodi või tuba numbriga 13 sel aastal – neid oli ikka mitu varem ka olnud.

Oligi hommikul plaanis olnud sel päeval pisut rohkem kilomeetreid matkata.

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *