Camino 2019

Start kell 07:14. Liikumisaeg 3:14:21, liikumiskiirus 11:46/km, summaarne tõus 345 m, kalorid 1725 teekonna aeg 3:33:14. Teekonnast asfalt 2%, pinnastee 98%.

Kuna tegemist pühapäevase päevaga, oligi plaanis lühem teekond teha.

Öö oli vahelduseks väga mõnus, keegi ei seganud. Sadas vihma.

Kõigepealt jõudsin järele varem korduvalt kohatud prantslannale, kes oli andnud vaikimisvande kuni lõunani. Et lõunani, sain teada albergi juures.

Pisut edasi ehmati mäkkeronimisega, mis aga ei olnudki nii raske nagu räägiti. Mäe tipus mälestumärk Gurdia Civil.

Sealt edasi oli ilusa loodusega väga lai metsatee.

Nagu eelmiselgi päeval albergi lähedal eriti midagi ei olnud. Paar baari. Kuna oli üsna jahe, tuli soojad riided, sh. seo pesu, välja otsida – nii palju siis kuumalainest.

Kolm Ameerika sõpra jõudsid ka sinna. Ja iirlaste seltskond oli nüüd juba kolmeliikmeline. Lisaks suitsumehele tõeline Paddy – ta oli Dublinist, punase peaga, paraja õllekõhuga ja tema nimi oligi Patrick. Paddy’t olin mõned päevad varem näinud. Kolmas mees Põhja Iirimaalt, kes teadis Joey Dunlop’i. Rääkisime pisut sellel teemal. Põhja iirlane oli koos kaasaga.

Mingil momendil baaris istudes pandi kitarr seltskonnas ringi liikuma. Kõige paremini tuli mäng ja laul välja põhja iirlasel.

Ameeriklaste esialgne plaan oli minna edasi kohta nimega Ages. Aga kuna toimus paras sotsialiseerimine, siis heitsin nalja “It takes ages to reach Ages”.

Ühine õhtusöök oli harjumatult vara – kell 18:30.

Albergis olevatele ameeriklannadele üritasin jalaravi teha.

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *