Camino 2019

2. Päev 03.07.2019 Barcelona – Saint-Jean-Pied-de-Port

Air Baltic Tallinn – Riia – Barcelona. Kell 10:00 Tallinnast – 10:50 Riia, kus oli ümberistumine. 13:25 Riiast – 16:10 Barcelona.

Tallinnas kui pagasi ära andsin (sulgpalli reketi koti sees käimiskepid ja vedelikud) ja pagasi lipiku sain, tegin nalja, et eesmärk on see lipik ära kaotada. Nii ka juhtus ja lisaks sellele ei olnud pagasikonveieril ka minu pagasit. Mõningate sekelduste järel sain teada, et see on nn. eripagas ja selle saab kätte teiselt konveierilt. Ka eelmisel aastal oli see nii olnud, aga olin selle asjaolu ära unustanud.

Seljakott nii väike, et olen selle kogu aeg lennuki salongi kaasa võtnud.

Barcelona lennukist maha minnes ajasin juttu ühe noormehega, kes kuulub Estonian Wrestling Team koosseisu, on amatöör ja sõitis amatööride MM-le.

Kuna majutuskoht Hostal Cal Siles, mille olin broneerinud, asus lennujaamast mitte väga kaugel, otsustasin sinna jala minna. Terminal 1-st tundus, et ei olnud ette nähtud, et keegi sealt jalgsi lahkub. Tee paistis õige olevat, aga kõnniteed sõidutee ääres esialgu ei olnud. Aga siiski õnnestus peale ca 5 kilomeetrist matka jõuda terminal 2-te. Oleks pidanud vist proovima lennujaama bussiga sinna sõita, nagu eelmisel aastal vastassuunas seda tegin. Lennujaama bussiga sõitmise eest tasu ei võeta.

Terminalist 2 oli juba võimalik kõnniteid kasutades edasi liikuda.

Peale hotelli sissekirjutamist käisin söömas. Võib-olla ei saanud ma päris täpselt aru, aga söök mida sõin, öeldi olevat pinchos. Pärastisel teekonnal nägin teistsuguseid, õigeid pinchos’id. Sel korral pakutud olid lihtsalt küpsetatud lihatükid taldrikul.

Hotellitöötaja oli väga lahke, esiteks juhatas, kuhu oleks kõige mõistlikum sööma minna, pärast juhatas, kuidas metrooga sõita bussijaama – Estacion Nord.

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *